HAKKIMIZDA

          HARUN DEKORASYON kurulduğu 1998 yılından bu yana , lider , kaliteli , yenilikçi ve fark yaratan ithal markaları bünyesinde bulundurmaktadır. Yaşam alanlarına hayat ve estetiği bir arada sunan duvar kağıdı ürünleri  ile dekorasyon sektöründe hizmet vermektedir. Harun Dekorasyon , bir markanın tüketici ile ilişkisi ölçüsünde var olduğuna inanarak , müşteri memnuniyetine ve beklentilerine  göre ürünlerini ve hizmetlerini  sürekli  yenileme stratejisiyle yola çıkmıştır.

           Duvar kağıdında trendleri belirleyen KHROMA ,GUY MASUREEL , KHLARA ve A.S CREATİON  markası ile distribütörlük anlaşması yaparak ,ürün yelpazesindeki yeniliklerde ilk adımı atmıştır.

 Yerli üretim den 2 adet kataloğumuz mevcuttur ; VİCENZA ve MESSİNA kataloglarımız stokludur.

           Türkiye duvar kağıdı sektöründe 500’e yakın bayiliğe sahip olan Harun Dekorasyon, pek çok  inşaat , otel , rezidans projelerinde başarı ile yer almıştır.       

Harun Dekorasyon Khroma,Guy Masureel,Khlara, markasını 45 yeni katalog, A.S Creation markasını 24 yeni katalog,Yerli markamız 2 yeni katalog, Bu Üç markamızın 68 katalogun stokları stoklarımızda mevcuttur. Sadece tasarım katalog ürünlerin bazıları stoklarımızda yoktur istek üzerine gelmektedir.

  Her ay 1 ya da 2 defa Almanya ve Belçika ürünlerinden stoklarımız çekmekteyiz, bayımız ve müşterimiz ürün stoklarında hiçbir problem yaşamamaktadır.

           Harun Dekorasyon  için başarı, kurumsal değerlere dayanır. Rasyonel kararlarla gireceği pazarlardaki  payını her zaman büyütme amacında olan firmamız, çalışanlarına, müşterilerine, bayilerine ve çalıştığı markalara bir ekip gözüyle bakmaktadır. Harun Dekorasyonun kurumsal değerlerinin özünde insana saygı bulunmaktadır. Başarısının temelinde ise kaliteli ürün ve hizmet, sonuç odaklı çalışma ile direk ve açık iletişim gibi başlıca özellikler bulunmaktadır.